Mil-376816 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| KATALOG | 2023 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,4 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 1ks |
| VÝSTUP SVĚTLA | 2800lm |
| POWER | 40W LED |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 50 |
| Hloubka balení (cm) | 50 |
| VÝŠKA (mm) | 80 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 9 |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F - PCB78152 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + PLAST |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ŠÍŘKA (mm) | Ø480mm |
| LAMP FAMILY | PLAFONIERS |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| barva | RED |
| DIMMABLE | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K÷6000K |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
40,85 €
Empfohlener Verkaufspreis: 45,40 €
Empfohlener Verkaufspreis: 45,40 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
