Mil-376582 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | GU10 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,26 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,32 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 13,75 kg |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 130 mm |
| VÝŠKA (mm) | 180 mm |
| POWER | 1xGU10 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 22 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 40ks |
| Hloubka (mm) | 60 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 60 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 60 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 7 |
| Hloubka balení (cm) | 7 |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | kov |
| LAMP FAMILY | MICA |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
7,80 €
Empfohlener Verkaufspreis: 8,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 8,65 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
