Mil-375835 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | G9 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,20 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,40 kg |
| Hloubka (mm) | 150 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 150 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 170 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 18 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 1ks |
| POČET ZBRANÍ | 2 |
| POWER | 2xG9 |
| ŠÍŘKA (mm) | 300 mm |
| Hloubka balení (cm) | 33 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 36 |
| VÝŠKA (mm) | 800 mm |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| DIMMABLE | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| LAMP FAMILY | OWL |
| MATERIÁL | Plastové |
Lagerhaus - Lieferant 49 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
37,85 €
Empfohlener Verkaufspreis: 42,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 42,05 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
