- LED-Stripes
Idd-ID-2792 detail výrobku
| LED COB pásek 480 6000K 24V 10W/m SAUNA IP68 | |
| DODÁVKY | 24V DC |
| Jmenovitý výkon 1m úseku | 10W/m |
| BARVA SVĚTLA | studená bílá 6000K |
| Světelný tok | 1010 lm/m |
| Index podání barev | Ra>90 |
| Počet diod | 480LED/m |
| STUPEŇ OCHRANY | IP68 |
| Typ světelného zdroje | COB |
| Úhel rozložení světla | 120° |
| Rozměry | 5x12 mm |
| Materiál štítu | Silikon |
| Délka role | 5m |
| Provoz se stmívačem | Ano |
| Délka života | 30 000h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | x15 000 |
| Provozní teplota | -20 až +100 °C |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Možnost řezání pásu | každých 50 mm |
| Marken | IDEA LED Spółka z o.o. |
Lagerhaus - Lieferant 174 Stck, Liefertermin 3-10 Werktage
Superpreis
62,75 €
Empfohlener Verkaufspreis: 68,20 €
Empfohlener Verkaufspreis: 68,20 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
