- Moderne Leuchten
Idd-ID-6200-03 detail výrobku
| Stropní svítidlo PALLE 6xE27 zlaté | |
| Material | Glas |
| Barva pouzdra | Zlato |
| Barva odstínu | BÍLÁ |
| DODÁVKY | 220-240 V Hz AC |
| Elektrický výkon max. | max. 10W LED - bez žárovky |
| Počet světelných zdrojů | 6 |
| Konektor žárovky | E27 |
| Materiál rámu | práškově lakovaný a metalizovaný kov |
| Montáž | dvě zástrčky do zdi |
| Rozměry lampy | Výška max. 320 mm, délka 800 mm, podhled 120 mm |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Marken | IDEA LED Spółka z o.o. |
Lagerhaus - Lieferant 194 Stck, Liefertermin 3-10 Werktage
Superpreis
36,40 €
Empfohlener Verkaufspreis: 39,60 €
Empfohlener Verkaufspreis: 39,60 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
