- Lamellen-Schienen-Banh leuchten system
Mil-389755 detail výrobku
| Kolekce Cyclops je moderní svítidlo, které kombinuje funkčnost a minimalistický design. Jsou vyrobena z vysoce kvalitního hliníku. Tato elegantní svítidla jsou k dispozici ve třech barvách: černé, bílé a zlaté, takže je lze snadno sladit s různými styly interiéru. Každé ze svítidel této kolekce je vybaveno paticí Gx53, která poskytuje široký výběr kompatibilních světelných zdrojů a také možnost přizpůsobit intenzitu osvětlení. Kolekce obsahuje jak svítidla určená k montáži na lišty (Track), tak modely pro přímou montáž (Spot), takže můžete vytvořit ucelený systém osvětlení v celé místnosti. Cyclops - je ideální volbou pro halu, kancelář, obývací pokoj nebo jakýkoli jiný moderní interiér, kde je důležitá estetika i funkčnost. Díky pětileté záruce jsou tato svítidla dlouhodobou investicí do stylového osvětlení, které jistě splní i ta nejnáročnější očekávání. | |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,22 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,25 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| VÝŠKA (mm) | 135 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 13 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 16 |
| POWER | 1XGX53 / MAX. 11W |
| NOVINKY | 25 |
| VOLTAGE | 230V 50Hz |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 50 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 82 mm |
| Hloubka (mm) | 82 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 82 mm |
| Hloubka balení (cm) | 9 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 9 |
| MATERIÁL | Hliník |
| LAMP FAMILY | CYCLOP |
| barva | BLACK |
| GWINT | GX53 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
10,40 €
Empfohlener Verkaufspreis: 11,55 €
Empfohlener Verkaufspreis: 11,55 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
