- Außenleuchten
Mil-380749 detail výrobku
| Série HARLEM jsou funkční zahradní svítidla, která dobře fungují jako nástěnná svítidla na fasádu i jako nízké sloupky pro osvětlení cest nebo příjezdových cest. Jsou vyrobeny z nerezové oceli a plastu a kombinují odolnost s jednoduchým, nadčasovým vzhledem. Modely jsou k dispozici v několika výškách - od kompaktní nástěnné lampy až po 80centimetrový sloupek - což umožňuje jejich snadné přizpůsobení potřebám prostoru. Jedna z verzí je vybavena pohybovým čidlem pro větší pohodlí a bezpečnost. Každé svítidlo má patici E27, která umožňuje použití jakékoli žárovky, a instalace je nekomplikovaná a rychlá. Jedná se o praktické řešení, které zlepšuje viditelnost v zahradě a zároveň doplňuje její estetiku. | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,65 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,7 kg |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 135 mm |
| POWER | 1xE27 |
| NOVINKY | 25 |
| VÝŠKA (mm) | 50 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 51 |
| HMOTNOST BALENÍ | 6,8 kg |
| Hloubka (mm) | 76 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 76 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 76 mm |
| Hloubka balení (cm) | 8.5 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 8.5 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 9 |
| barva | BLACK |
| GWINT | E27 |
| LAMP FAMILY | HARLEM |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| MATERIÁL | PLAST + KOV |
Lagerhaus - Lieferant 66 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
17,75 €
Empfohlener Verkaufspreis: 19,70 €
Empfohlener Verkaufspreis: 19,70 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
