- Spezielle Leuchten
Mil-380434 detail výrobku
| Podskříňkové svítidlo Seb 4000K je funkční a moderní řešení, které je ideální pro kuchyň, kancelář, šatnu nebo jiné prostory, které vyžadují diskrétní a praktické osvětlení. Lampa vyzařuje světlo o teplotě 4000 K a poskytuje přirozený, neutrální jas, který dokonale osvětluje pracovní desky, police nebo zásuvky a usnadňuje tak provádění každodenních úkolů. Díky kompaktním rozměrům se lampa velmi snadno instaluje a skvěle se hodí do malých i velkých prostor. Díky vestavěnému snímači pohybu se lampa automaticky zapne, jakmile zaznamená pohyb, což zajišťuje pohodlí a úsporu energie. Je ideální pro ty, kteří ocení inteligentní technologie. Lampa Seb se nabíjí prostřednictvím moderního konektoru USB-C, takže je mimořádně praktická pro každodenní použití. Součástí balení je kabel USB pro rychlé a pohodlné nabíjení lampy. Baterie s dlouhou výdrží umožňuje mnohahodinové používání bez častého nabíjení. | |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,085 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,095 kg |
| VÝSTUP SVĚTLA | 100lm |
| ÚHEL SVĚTLA | 110°-120° |
| VÝŠKA (mm) | 16 mm |
| Hloubka (mm) | 180 mm |
| POWER | 1W LED DIODA |
| Hloubka balení (cm) | 20 |
| NOVINKY | 24 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 3.5 |
| VOLTAGE | 3.7V |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 30000h |
| ŠÍŘKA (mm) | 42,5 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 5 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| CRI [RA] | 80 |
| HMOTNOST BALENÍ | 9,8 kg |
| MATERIÁL | ABS+PC |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | N/D |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| LAMP FAMILY | DCEŘINÉ SPOLEČNOSTI |
| DODÁVKY | Polymerová baterie Li-on |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| SNÍMAČ POHYBU | Ano |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
7,15 €
Empfohlener Verkaufspreis: 7,95 €
Empfohlener Verkaufspreis: 7,95 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
