- Industrieleuchten
GTV-LD-BRO060-18W-40 detail výrobku
|
Hermetické LED svítidlo BROX je efektivní a robustní řešení osvětlení, navržené pro práci v náročných prostředích. Díky krytí IP65 poskytuje účinnou ochranu proti prachu a vlhkosti, což z něj činí ideální volbu pro průmyslová zařízení, sklady, výrobní haly a parkoviště. Neutrální barva světla 4000 K zaručuje optimální vizuální komfort a napájení v rozsahu AC 220-240 V zajišťuje stabilní provoz. Vysoká kvalita zpracování a odolná konstrukce se promítají do dlouhé životnosti, kterou potvrzuje 5letá záruka.
|
|
| Farbe | weiß |
| Material | Kunststoff |
| Lichtfarbe | 4000 K |
| Spannung | 220 V |
| Wattage | 18 W |
| IP Schutzart | 65 |
| Länge | 580 mm |
| Breite | 92 mm |
| Tiefe | 82 mm |
| Lichtstrom | 2700 lm |
| Dimmbar LED | NE |
| Mittlere Lebensdauer LED | 60000 h |
| Abstrahlwinkel | 120 ° |
| Farbwiedergabeindex | CRI/Ra 80 |
| Anzahl der Schalter | 10000 |
| Garantie | 5 Jahre |
| Funkce | Certifikát UKRsepro |
| Index podání barev | >80 |
| Záruka | 5 let |
| Certifikát CE | ano |
| Certifikát EAC | ano |
| Materiál | PC, PC |
| Stupeň ochrany IP | 65 |
| Teplota barvy světla [K] | 4000 |
| Třída ochrany před úrazem elektrickým proudem | I |
| Úhel osvětlení [⁰] | 120 |
| Uvnitř / venku | Ano |
| Výkon zdroje světla nebo zařízení [W] | 18 |
| Marken | GTV Poland S.A. |
Herunterladen:
AnweisungenKatalogblatt
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin Lieferung um den 15. Januar
Superpreis
26,15 €
Empfohlener Verkaufspreis: 38,45 €
Empfohlener Verkaufspreis: 38,45 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
